Stap 1
Tijdens het intakegesprek met de opdrachtgever stelt onze HR-adviseur samen met u een
functieprofiel op, met de vereiste competenties, taken en verantwoordelijkheden die bij de betreffende functie behoren. Het kantoor kan hierna starten met het werven van potentiele kandidaten.
Stap 2
Zodra het kantoor een aantal potentiele kandidaten heeft voor de betreffende functie, krijgen de kandidaten van ons een vragenlijst. De kandidaten krijgen per e-mail een uitnodiging om de vragenlijst digitaal in te vullen. Het invullen van deze vragenlijst zal ongeveer 10 minuten in beslag nemen.
Stap 3
Wij rapporteren richting de opdrachtgever in hoeverre wij een match zien tussen een individuele kandidaat en het functieprofiel van de opdrachtgever, zodat de beste match kan worden gemaakt.
Kosten
Intakegesprek:
Persoonlijke rapportage:
Eindbespreking:
Totaal: |
€ 125,- per uur
€ 69,- per persoon
€ 175,- per uur
€ 369,- |
Inschrijven
Wilt u meer weten over de DISC assessments waarmee wij u kunnen ondersteunen? Neem dan contact op met Hidayet Bahadin, onze DISC expert en trainer:

T 030 656 60 60
E hbahadin@sra.nl