Thuis in uw branche
Contact SRA T 030 656 60 60
E info@sra.nl

Marconibaan 41
3439 MR Nieuwegein
Contact en route

Afdeling Automatisering

SRA-Automatisering biedt haar leden informatie en advies op het gebied van IT-vraagstukken en speciale kortingen op hard- en software. Daarnaast organiseert SRA-Automatisering allerlei bijeenkomsten over actuele automatiseringsonderwerpen.

Menno Kooreman
Manager Automatisering
mkooreman@sra.nl
T 030 656 60 60
M 06 146 64613
  MennoKooreman

Ondersteuning
kantoren

Tony van Oorschot
Informatiemanager
E tvanoorschot@sra.nl
T 030 656 60 60
M 06 52460269

Corrie Rijksen
Managementassistente
E crijksen@sra.nl
T 030 656 60 60 

SRA-BiZ

Leonie Derksen
Kennismanager
E lderksen@sra.nl
T 030 656 60 60

Marc Johnston
Productontwikkeling Branche in Zicht (BiZ)
E
mjohnston@sra.nl
T
030 656 60 60
M
06 200 06 717

Marianne Breckenridge
Coördinator BiZ/ICT-support
E mbreckenridge@sra.nl
T 030 656 60 60

   

Algemeen

E automatisering@sra.nl
T 030 656 60 60

 

SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren