Thuis in uw branche
Contact SRA T 030 656 60 60
E info@sra.nl

Marconibaan 41
3439 MR Nieuwegein
Contact en route

Afdeling Communicatie

SRA-Communicatie, PR en Marketing ontwikkelt voor haar leden continu actuele producten en diensten. Van boekjes, brochures en elektronische nieuwsberichten tot marketingadvies en diverse bijeenkomsten.

Petra Noordermeer
Manager Communicatie
E pnoordermeer@sra.nl
T 030 656 60 60
 

Communicatie & Marketing

Studenten

Internet

Patricia Zwijgers
Projectmanager Communicatie
E pzwijgers@sra.nl
T 30 656 60 60

 

Judith van Teeffelen
Tekstschrijver/redacteur
E jvteeffelen@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Saskia Sol
Tekstschrijver/redacteur
E s.sol@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Paul Jansen
Senior Projectmanager Marketing
E pjansen@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Jochem Wilkes
Commercieel medewerker
binnendienst
E jwilkes@sra.nl
T 030 656 60 60

Judith van der Hulst
Senior Strategie- &
Communicatie adviseur
Ejvanderhulst@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Wilma Hosang
Senior Strategie- &
Communicatie adviseur
E whosang@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Rosa de Rendon
Administratief medewerker
E rrendon@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Nancy Terwint
Medewerker Marketing
E nterwint@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Iris de Deugd
Senior Afdelingssecretaresse
E idedeugd@sra.nl
T 030 656 60 60

Claudia van Engelenburg
Projectmanager Arbeidsmarkt
Ecvanengelenburg@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Claudia Bergkamp 
Projectassistente Evenementen
E cbergkamp@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Roy Verheul
Contentmanager
E rverheul@sra.nl
T 030 656 60 60

 

Jennifer van Schijndel
Junior Webredacteur
jvanschijndel@sra.nl
T 030 656 60 60


SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren