Thuis in uw branche
Contact SRA T 030 656 60 60
E info@sra.nl

Marconibaan 41
3439 MR Nieuwegein
Contact en route

Afdeling Educatie

SRA-Educatie organiseert jaarlijks 500 mkb-gerichte cursussen en opleidingen gericht op het accountantskantoor actief in het mkb. Alle cursussen in het programma zijn ook als incompanycursus te boeken.

Corjan Aalbregt

Corjan Aalbregt 
Manager Educatie
E
caalbregt@sra.nl  
T
030 656 60 51 

Incompany

Marjon Groten
Manager Incompany trainingen
E mgroten@sra.nl
T 030 656 60 59

Brenda van Oel
Accountmanager
E bvanoel@sra.nl
T
030 656 60 59

Daniëlle van den Houten
Assistent Projectmanager
E dvandenhouten@sra.nl

Algemene zaken

Layla Lamnadi
Manager Cursusbureau
E
llamnadi@sra.nl 
T 030 656 60 51

Online Leren

Barbara Berben
Manager Online leren
E bberben@sra.nl
T 030 656 60 51

Maxime van der Linden
Assistent Projectmanager
E mvanderlinden@sra.nl

Fiscaal/Juridisch

Jacobien Martens
Projectmanager
E jmartens@sra.nl 
T 030 656 60 51

Maxime van der Linden
Assistent Projectmanager
E mvanderlinden@sra.nl

Accountancy

Ilona Mars
Projectmanager
E imars@sra.nl 
T 030 656 60 51

Chantal Jassies
Assistent Projectmanager
E cjassies@sra.nl

Communicatie, HRM en
Management

Hidayet Bahadin
Trainer & Opleidingsadviseur
E hbahadin@sra.nl
T 030 656 60 51

Claudia Wennekes
Assistent Projectmanager
E cwennekes@sra.nl

Bedrijfsadvies 

Sanne van Rhijn
Projectmanager
E svanrhijn@sra.nl
T 030 656 60 51

Maxime van der Linden
Assistent Projectmanager
E mvanderlinden@sra.nl

Lonen en Salarissen

Sanne van Rhijn
Projectmanager
E svanrhijn@sra.nl
T 030 656 60 51

Ikram El Aita
Assistent Projectmanager
E ielaita@sra.nl

Kwaliteit en Compliance

Laura Gijsbers
Projectmanager
E lgijsbers@sra.nl
T 030 656 60 51

Ikram El Aita
Assistent Projectmanager
E ielaita@sra.nl

ICT

Laura Gijsbers
Projectmanager
E lgijsbers@sra.nl
T 030 656 60 51

Ikram El Aita
Assistent Projectmanager
E ielaita@sra.nl

   

SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren