Thuis in uw branche
Contact SRA T 030 656 60 60
E info@sra.nl

Rijnzathe 14
3454 PV Utrecht
Contact en route

Afdeling Educatie

SRA-Educatie organiseert jaarlijks 500 mkb-gerichte cursussen en opleidingen gericht op het accountantskantoor actief in het mkb. Alle cursussen in het programma zijn ook als incompanycursus te boeken.

Corjan Aalbregt

Corjan Aalbregt 
Manager Educatie
E
caalbregt@sra.nl  
T
030 656 60 60

Incompany

Marjon Groten
Manager Incompany trainingen
E mgroten@sra.nl
T 030 656 60 60

Brenda van Oel
Accountmanager
E bvanoel@sra.nl
T
030 656 60 60

Laura de Schouwer
Assistent Projectmanager
E ldeschouwer@sra.nl

Algemene zaken

Layla Lamnadi
Manager Cursusbureau
E
llamnadi@sra.nl 
T 030 656 60 60

Online Leren

Barbara Berben
Manager Online leren
E bberben@sra.nl
T 030 656 60 60

Fiscaal advies/Juridisch

Jacobien Martens
Projectmanager
E jmartens@sra.nl 
T 030 656 60 60

Maxime van der Linden
Assistent Projectmanager
E mvanderlinden@sra.nl

Accountancy

Ruth Polman-Hogewind
Projectmanager
E rpolman@sra.nl 
T 030 656 60 60

Chantal Jassies
Assistent Projectmanager
E cjassies@sra.nl

Communicatie, HRM en
Management

Hidayet Bahadin
Trainer & Opleidingsadviseur
E hbahadin@sra.nl
T 030 656 60 60

Natasja van Schaik
Assistent Projectmanager
E nvanschaik@sra.nl

Bedrijfsadvies

Marjolein van der Poel
Projectmanager
E mvdpoel@sra.nl
T 030 656 60 60

Dik van de Weerdhof
Assistent Projectmanager
E dvandeweerdhof@sra.nl

Loonadvies

Marjolein van der Poel
Projectmanager
E mvdpoel@sra.nl
T 030 656 60 60

Ikram El Aita
Assistent Projectmanager
E ielaita@sra.nl

Kwaliteit en Compliance

Laura Gijsbers
Projectmanager
E lgijsbers@sra.nl
T 030 656 60 60

Ikram El Aita
Assistent Projectmanager
E ielaita@sra.nl

IT

Laura Gijsbers
Projectmanager
E lgijsbers@sra.nl
T 030 656 60 60

Ikram El Aita
Assistent Projectmanager
E ielaita@sra.nl

   

SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren