Thuis in uw branche
Contact SRA T 030 656 60 60
E info@sra.nl

Rijnzathe 14
3454 PV Utrecht
Contact en route

Afdeling Facilitair

De afdeling Facilitair bestaat uit het secretariaat, financiële administratie, interne ICT en de receptie. Neem voor meer informatie, vragen en/of opmerkingen contact op met onderstaande personen.

Facilitair
           

Petra Noordermeer 

Petra Noordermeer
Operational Manager
E pnoordermeer@sra.nl

Bestuur, beleid en kwaliteit

Mieke Herinckx-Meijer
Projectmanager Beleid & Kwaliteit
E mmeijer@sra.nl

Esther Vermeulen
Assistent projectmanager Beleid & Kwaliteit
E evermeulen@sra.nl

Ellena Anastassiadis
Secretariaat
E secretariaat-om@sra.nl

Margreet Kwakernaak
Secretariaat
E secretariaat-om@sra.nl

Financiële
Administratie

Marc Johnston 

Marc Johnston
Controller
E mjohnston@sra.nl

Annemarieke de Klaver
Assistent Controller
E adeklaver@sra.nl  

Dragana Boshuis
Crediteuren medewerkster
E crediteuren@sra.nl

Jessica Hooft
Relatiebeheerder | Debiteuren | Ledenadministratie
E verkoopfacturen@sra.nl
E relatiebeheer@sra.nl
E ledenadministratie@sra.nl

Interne ICT


MennoKooreman

Menno Kooreman
Manager Automatisering
E mkooreman@sra.nl

Monique van Harrewijn
Senior Projectmanager Interne Automatisering
E mvanharrewijn@sra.nl

Bas Rours
Applicatiebeheerder
E brours@sra.nl

John Buitink
Systeembeheerder
E jbuitink@sra.nl

Marlou Bouma
Applicatiebeheerder LMS
E mbouma@sra.nl

     

Secretariaat

Anne Marie Ritter
Coördinator Secretariaat
E
aritter@sra.nl

Romy Verburg
Junior secretaresse
E rverburg@sra.nl

 

Receptie

Jennifer Boterman
Receptioniste/Telefoniste
E info@sra.nl

Jessica van Oirschot
Receptioniste/Telefoniste
E info@sra.nl 

Rosa de Rendon
Receptioniste/Telefoniste
E info@sra.nl

Alissya van Deursen
Receptioniste/Telefoniste
E info@sra.nl

Facilitaire zaken

Patrick van der Pol
Facilitair assistent
E pvanderpol@sra.nl

Femke Vergouwen

Catering / Huishoudelijk medewerkster
E fvergouwen@sra.nl

     

Pers en public affairs

Saskia Danse
Adviseur Pers & Public Affairs
E sdanse@sra.nl
T 06 344 91 000

Personeel

Esther van der Bilt
HRM-manager intern
E evanderbilt@sra.nl

 


SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren