Thuis in uw branche
Contact SRA T 030 656 60 60
E info@sra.nl

Marconibaan 41
3439 MR Nieuwegein
Contact en route

Afdeling Facilitair

De afdeling Facilitair bestaat uit het secretariaat, financiële administratie, interne ICT en de receptie. Neem voor meer informatie, vragen en/of opmerkingen contact op met onderstaande personen.

Facilitair
Algemeen

Esther van der Bilt

Esther van der Bilt
Operational Manager/Personeel & Organisatie
E evanderbilt@sra.nl
T
030 656 60 60

Mieke Meijer
Projectmanager Beleid & Kwaliteit
E mmeijer@sra.nl
T 030 656 60 60

Saskia Danse
Adviseur Pers & Public Affairs
E sdanse@sra.nl
T 06 344 91 000

Financiële
Administratie

Marc Johnston 

Marc Johnston
Controller
E mjohnston@sra.nl

Annemarieke de Klaver
Assistent Controller
E adeklaver@sra.nl  

Dragana Boshuis
Crediteuren medewerkster
E crediteuren@sra.nl

Najat Belgharbi
Debiteuren medewerkster
E debiteuren@sra.nl

Interne ICT


MennoKooreman

Menno Kooreman
Hoofd Automatisering
E mkooreman@sra.nl
T 030 656 60 60

Monique van Harrewijn
Senior Projectmanager Interne Automatisering
E mvanharrewijn@sra.nl 

Bas Rours
Applicatiebeheerder
E brours@sra.nl

John Buitink
Systeembeheerder
E jbuitink@sra.nl

Marlou Bouma
Applicatiebeheerder LMS
E mbouma@sra.nl

     

Secretariaat

Ellena Anastassiadis
Secretariaat
E secretariaat-om@sra.nl
T 030 656 60 60

Thea Bergsteijn
Secretariaat Reviewcommissie
E review@sra.nl
T 030 656 60 60

Margreet Kwakernaak
Secretariaat
E secretariaat-om@sra.nl
T 030 656 60 60

Anne Marie Ritter
Secretariaat/Assistent Personeel & Organisatie
E secretariaat-om@sra.nl
E aritter@sra.nl (personeelszaken)
T 030 656 60 60

Receptie

Jennifer Boterman
Receptioniste/Telefoniste
E info@sra.nl

Jessica van Oirschot
Receptioniste/Telefoniste
E info@sra.nl

 

Facilitaire zaken

Patrick van der Pol
Facilitair assistent
E pvanderpol@sra.nl

Femke Vergouwen

Catering / Huishoudelijk medewerkster
E fvergouwen@sra.nl

 


SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren