Thuis in uw branche
Contact SRA T 030 656 60 60
E info@sra.nl

Marconibaan 41
3439 MR Nieuwegein
Contact en route

Afdeling Vaktechniek

SRA-Vaktechniek verleent diensten ter ondersteuning van de vaktechnische werkzaamheden van de SRA-kantoren. Het aanbod bestaat onder meer uit handboeken, praktijkhandreikingen, een vragenservice, een kennisnet, vaktechnische kringbijeenkomsten en geautomatiseerde werkprogramma's. Daarnaast zijn er diverse hulpmiddelen ontwikkeld om u te ondersteunen in uw adviserende rol.

Marc van Gaalen
Manager Vaktechniek
E mvangaalen@sra.nl
T 030 656 60 60
   

Algemeen

Harold Kinds
Onderhoud wp & irs
E hkinds@sra.nl
Amida Elmoudni
Productmanager
E aelmoudni@sra.nl


Drs. Irma Coeymans
Coördinator Vaktechniek
E icoeymans@sra.nl


Dyonne Langerak
Productmanager
E dlangerak@sra.nl

Vaktechnische Kringbijeenkomsten

Sabrina de Leest
Manager Vaktechnische Kringbijeenkomsten
E sdeleest@sra.nl
Elly Wolters
Assistente Kringbijeenkomsten
E kringen@sra.nl
Chantal Jassies
Assistente Kringbijeenkomsten
E cjassies@sra.nl
     

Vaktechnisch bureau 

   
     
Dr. Ruud van den Dool
Vaktechniek Fiscaal
E vaktechniek@sra.nl 
Drs. Henk Kats RA
Vaktechniek accountancy
E vaktechniek@sra.nl 
René Rademakers RA
Vaktechniek accountancy
E vaktechniek@sra.nl 

Bart van Mechelen
Vaktechniek Fiscaal
E vaktechniek@sra.nl 

Hanne Veldman RA
Vaktechniek accountancy
E vaktechniek@sra.nl 

Gerard van Vuuren RA
Vaktechniek accountancy
E vaktechniek@sra.nl 

Drs. Jan Zweekhorst RB
Vaktechniek Fiscaal
E vaktechniek@sra.nl 

Pieter Mansvelder RA
Vaktechniek accountancy
E vaktechniek@sra.nl 
 

SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren