PE dag voor fiscalisten zomer 2025
Overzicht
Fiscalist vennoot/medewerker
Ik ben in staat om:
- Voor de mkb-ondernemer belasting te besparen en te anticiperen op mogelijke risico’s en kansen.
- De mkb-ondernemer zowel zakelijk als privé te adviseren over actuele adviesthema’s.
Inhoud
Waar krijgt u als fiscalist veel vragen over en hoe lost u fiscale knelpunten praktisch op? Voor de PE-dag voor fiscalisten selecteren wij drie actuele thema’s.
Afhankelijk van de ontwikkelingen op het (fiscale) adviesterrein stellen wij een definitief workshopprogramma voor u samen. U kunt 10,5 PE-uren/punten op één dag behalen!
Reserveer nu alvast de datum:
- Woensdag 25 juni 2025
Het inhoudelijke programma en sprekers is afhankelijk van de laatste ontwikkelingen. Het programma wordt binnenkort op de website gepubliceerd.
Heeft u vragen of wilt u geïnformeerd worden over het definitieve programma? Mail dan naar Marjolein van der Poel (mvdpoel@sra.nl).
Na vaststelling van de onderwerpen zullen wij de overige docenten bekend maken.
RB-punten in aanvraag.
Wij zijn van oordeel dat deze cursus voldoet aan de minimum voorwaarden voor onderwijs als gesteld in het PE-reglement van de Nederlandse orde van Belastingadviseurs en voor 10,5 uren kan worden ingebracht voor de PE-verplichting van NOB-leden.
Locatie & Datum
Docent(en)
prof. dr. mr. Edwin Heithuis
prof. dr. mr. Edwin Heithuis is hoogleraar fiscale economie aan de Universiteit van Amsterdam en wetenschappelijk adviseur bij BDO Belastingadviseurs.