Sla menu over
Kwaliteit die verbindt
  • Publicatiedatum:06-08-2025

Verkoop van de onderneming: voorbeeld overeenkomsten en themapagina's

Verkoop van de onderneming kan plaatsvinden op verschillende manieren. Meer informatie hierover is te vinden op onze website op de themapagina's Bedrijfsoverdracht IB-onderneming en Bedrijfsoverdracht BV via activia/passiva-transactie of overdracht aandelen.

Wolters Kluwer

Via de SRA-website zijn ook voorbeeld overeenkomsten te downloaden zoals een voorbeeldovereenkomst van verkoop en levering van een onderneming, huurverkoop van een onderneming, overdracht van een onderneming tegen een winstrecht en koop van aandelen in een BV (waarvan ook een Engelstalige versie beschikbaar is).

Op de pagina Modellen (overeenkomsten en fiscaal), onder het kopje Koop, zijn alle beschikbare voorbeeld overeenkomsten voor het aandachtsgebied koop overzichtelijk gerangschikt. Zoek je een model in dit aandachtsgebied, bezoek dan deze pagina.

De overeenkomsten, themapagina's en modellen zijn up-to-date en afkomstig van Wolters Kluwer. Als SRA-lid heb je kosteloos toegang tot deze modellen. Log daarvoor eerst in op de SRA-website alvorens je op een link naar een overeenkomst, themapagina of model klikt.