SKM1
Naslag, cursusaanbod en nieuws
Er wordt een code naar je e-mailadres gestuurd. Om in te loggen vul je deze code in de volgende stap in.
Is jouw kantoor wel lid, maar heb je nog geen account? Klik hier om een account aan te vragen.
Er is een code naar je e-mailadres gestuurd. Om in te loggen, vul je deze hieronder in.
Accountant vennoot/medewerker, Fiscalist vennoot/medewerker, Bedrijfsjuridisch adviseur
Ik ben in staat om:
Tijdens de cursus Goverance & Contracten binnen de vennootschapp helder vastleggen behandelen we de volgende onderwerpen:
De cursus Governance & Contracten binnen de Vennootschap sluit nauw aan bij de cursus Actualiteiten Vennootschapsrecht & Geschillen: waar de eerste focust op praktische oplossingen en contractuele handvatten om governance stevig te verankeren, biedt de tweede actuele risico’s en conflicten.
mr. Anita van Wees is 10 jaar advocaat gespecialiseerd in corporate & commercial litigation. Daarvoor was zij 10 jaar secretaris bij de Ondernemingskamer, met ervaring in enquêtes, geschillenregelingen en jaarrekeningprocedures. Publiceert regelmatig over corporate litigation.
mr. Stefan Vissink is advocaat met 9 jaar ervaring in ondernemingsrecht, contractenrecht en corporate litigation. Adviseert ondernemingen over governance, contractuele structuren en het voorkomen van geschillen.