Thuis in uw branche

Vormen van voorziening voor transitievergoedingen: toegestaan of niet?

Signalering

  • Publicatiedatum: 16-05-2017

De regeling van de transitievergoeding is neergelegd in art. 7:673-673d BW en kent vele voorwaarden en uitzondering. In deze signalering besteden wij slechts op hoofdlijnen aandacht aan de regeling van de transitievergoeding en gaan wij in het bijzonder in op de vraag of de werkgever een voorziening mag vormen voor eventueel in de toekomst te betalen transitievergoedingen.

Meer informatie alleen toegankelijk voor SRA-leden.   Registreer of Log in.

SRA.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Cookies accepteren