Sla menu over
Kwaliteit die verbindt

De PE-tool voor individuele gebruikers

Als accountant krijg je met de online PE-tool MyPE gemak en inspiratie aangereikt. Je kunt alle stappen rond jouw PE makkelijk op één plek vastleggen, opslaan en bewaren. Tevens krijg je met MyPE guidance bij het opstellen van je leerdoelen en leeractiviteiten op basis van je werkzaamheden.

Praktische voordelen MyPE

Eenvoud  Passende leerdoelen en leeractiviteiten worden automatisch aangereikt 
Compleet  Bevat álle stappen die je moet doorlopen, je gehele PE-portfolio 
Alles in 1 Je slaat alles op 1 plek online op, ook al je bewijsmateriaal
Online Mobile proof en 24/7 in te zien en wijzigingen direct door te voeren

Uniek en veel gemak

MyPE zorgt voor veel gemak en is uniek. Veel is namelijk al voor je ingevuld en krijg je automatisch aangereikt.

  • Je vinkt eenvoudig je functie en werkzaamheden aan.
  • Je krijgt op basis van je werkzaamheden tal van suggesties voor leerdoelen.
  • Je krijgt direct concrete suggesties voor leeractiviteiten zoals cursussen, trainingen en kringbijeenkomsten die passen bij je leerdoelen.
  • Belangrijke ontwikkelingen in het beroep en in wet- en regelgeving komen automatisch naar voren.
  • Verplichte permanente educatie wordt automatisch opgenomen.
  • Je kunt online om feedback of goedkeuring vragen van je werkgever.

Heb je alle stappen gezet in MyPE? Dan voldoe je daarmee aan de eisen van de NBA en hoef je bij afronding alleen nog maar op de NBA-compliancebutton te drukken. Je hoeft met MyPE dus ook géén PE-portfolio bij de NBA bij te houden.

Prijs

Je kunt een losse jaarlicentie aanschaffen om gebruik te maken van MyPE. Daarnaast bieden wij een tweetal pakketten voor het accountantskantoor. Ook deze kun je afnemen op basis van een jaarlicentie. Kijk hier voor de mogelijkheden en de prijzen.

SRA-leden krijgen een interessante korting.

Belangstelling? Aanmelden PE-tool

Vragen?

Heb je nog vragen over de PE-tool, de mogelijkheden bij jou op kantoor, de opleidingsmogelijkheden of een andere vraag? Neem dan contact op met:

Chantal de Klein

Chantal de Klein
Projectmanager
E cdeklein@sra.nl
T 030 656 60 60

Marjon Groten

Marjon Groten
Manager Incompany
E mgroten@sra.nl
T 030 656 60 60