Sla menu over
Kwaliteit die verbindt

Herfst DGA PE dag 2026

Krijg grip op alle actuele dga-vraagstukken
De dga-praktijk beweegt snel. Nieuwe fiscale regels, juridische valkuilen en continu veranderende advieskansen vragen om advies dat klopt, concreet is en meteen werkt. Tijdens de DGA PE-dagen 2026 krijg je in één dag een complete, praktijkgerichte update over de belangrijkste ontwikkelingen. Je stelt je eigen route samen: kies één, twee of drie interactieve workshops en spar met collega-adviseurs over de beste oplossingen voor jouw dga-klanten.

Overzicht

Bestemd voor

Accountant vennoot/medewerker, Fiscalist vennoot/medewerker

Leerdoelen

Ik ben in staat om:

  • Belasting te besparen voor de dga en effectief in te spelen op risico's en kansen. 
  • De dga zowel zakelijk als privé te adviseren over actuele adviesthema’s.

Inhoud

Afhankelijk van de ontwikkelingen op het (fiscale) adviesterrein stellen wij een definitief workshopprogramma voor je samen. Je kunt één, twee of drie workshops volgen en tot 9 PE-uren/punten op één dag behalen!

Reserveer nu alvast de data:

  • Woensdag 4 november 2026 (Eindhoven)
  • Woensdag 2 december 2026 (Vianen)

Het definitieve programma wordt samengesteld op basis van de meest actuele (fiscale) ontwikkelingen. In het najaar besteden we extra aandacht aan de impact van het Belastingplan 2027 op de dga-praktijk. Wil je meer weten of op de hoogte blijven? Neem contact op met Marjolein van der Poel, mvdpoel@sra.nl.

Bijzonderheden:
Je kunt aan 1, 2 of 3 workshop(s) deelnemen. Je kunt de workshopkeuze aangeven op het inschrijfformulier.

Kosten SRA-Leden Niet-SRA-Leden
1 dagdeel € 405 € 505
2 dagdelen € 705 € 775
3 dagdelen € 855 € 1015

Wij zijn van oordeel dat deze cursus voldoet aan de minimum voorwaarden voor onderwijs als gesteld in het PE-reglement van de Nederlandse orde van Belastingadviseurs en voor 9 uren kan worden ingebracht voor de PE-verplichting van NOB-leden.

RB-punten in aanvraag.

Locatie & Datum

Datum & tijd
Woensdag 4 november 2026 van 09:00 uur tot 20:00 uur
Cursuscode
EOPE39855
Beschikbaar
Datum & tijd
Woensdag 2 december 2026 van 09:00 uur tot 20:00 uur
Cursuscode
EOPE39858
Beschikbaar

Docent(en)

Edwin Heithuis

prof. dr. mr. Edwin Heithuis

prof. dr. mr. Edwin Heithuis is hoogleraar fiscale economie aan de Universiteit van Amsterdam en wetenschappelijk adviseur bij BDO Belastingadviseurs.

Contact

Marjolein van der Poel

Marjolein van der Poel

Projectmanager Educatie
Team Incompany

Incompany? Informeer naar de mogelijkheden