SKM1
Naslag, cursusaanbod en nieuws
Er wordt een code naar je e-mailadres gestuurd. Om in te loggen vul je deze code in de volgende stap in.
Is jouw kantoor wel lid, maar heb je nog geen account? Klik hier om een account aan te vragen.
Er is een code naar je e-mailadres gestuurd. Om in te loggen, vul je deze hieronder in.
Controleleider, Teamleider/Relatiebeheerder, Zelfstandig assistent-accountant, Junior belastingadviseur
Ik ben in staat om:
Ben je jong, ambitieus en werkzaam binnen een mkb-accountantskantoor? Ben je klaar met je accountantsopleiding en toe aan een volgende stap? Schrijf dan in voor het Young Profs Ontwikkelprogramma en zet de volgende stap in je carrière!
Als Young Professional komt er veel op je af, heb je weinig tijd en krijg je steeds meer (leidinggevende) verantwoordelijkheden. Ook timmer je hard aan de weg als het gaat om je carrière. Dit kan zorgen voor hoge werkdruk en daardoor minder tijd voor persoonlijke ontwikkeling. Dit traject ondersteunt je in jouw ontwikkeling met trainingen, maar ook met intervisie en gerichte coaching.
Jij staat centraal met alle vragen die spelen in jouw ontwikkeling. Hoe vergroot je de effectiviteit in je communicatie en samenwerking met collega’s en klanten? Hoe kan persoonlijk leiderschap je hierbij helpen? En hoe ga je om met alles wat opeens van je verwacht wordt in deze fase van je carrière? Tijdens dit traject versterk je jouw skills op het gebied van communiceren, adviseren, samenwerken, beïnvloeden en leidinggeven. Je wordt optimaal begeleid om de volgende stap in je carrière te zetten en komt sterker in je schoenen te staan, maar haalt ook meer rendement uit je huidige werk.
Werkwijze
Intake
Een intakegesprek met de trainer is de start van het programma. Doel is het bespreken van uw persoonlijk DISC-profiel om vervolgens uw specifieke leerwensen vast te stellen. De leerwensen van de deelnemers vormen de rode draad van het programma.
Coaching & intervisie
Tussen de modules gaat een interne coach met jou in op je ontwikkeling. Samen maken jullie de vertaling naar de werksituatie. Je zorgt zelf voor een coach binnen je eigen organisatie. Voorafgaand aan het programma is een bijeenkomst met de coaches onder leiding van de trainer. Hierin wordt de rol van de coaches verder toegelicht en krijgen de coaches handreikingen om jou optimaal te coachen.
Tijdens de intervisiebijeenkomsten maak je jouw rol en dilemma’s zichtbaar en bespreekbaar. Dilemma’s uit je eigen werkomgeving staan hierbij centraal, waarbij je direct input krijgt om hier in de praktijk mee om te gaan.
Bijzonderheden
De prijs is inclusief alle trainingsdagen, intervisiebijeenkomsten, coachbijeenkomst, intakegesprek en DISC assessment en rapportage.
De locatie voor de intakegesprekken, voor de intervisiebijeenkomsten en voor de coachbijeenkomst is SRA Utrecht.
Module 1 Persoonlijke kwaliteiten en valkuilen (1 dag)
Na kennismaking met de andere deelnemers ga je aan de slag met de uitkomsten van jouw DISC-analyse. Daarmee krijg je inzicht in:
Tijdens oefeningen reflecteren we op het individuele én groepsgedrag. Je krijgt een handvat om gedurende het gehele traject aan je ontwikkeling te werken.
Module 2 Samenwerken en leidinggeven (1 dag)
In deze module verwerf je inzicht in je eigen samenwerkingsvoorkeuren en je eigen stijl van leidinggeven. We gaan in op de volgende thema’s:
Module 3 Klantgericht adviseren (1 dag)
Tijdens deze module gaan we in op de volgende onderwerpen:
Tussen de modules door heb je een: