Sla menu over
Kwaliteit die verbindt
  • Publicatiedatum:06-06-2025

504 ondertekende amendementen voor behoud van het accountantsberoep

Bedankt voor je steun! Nu samen naar de ALV op 16 juni

Dankzij vele betrokken leden van Novaa, MKB-Nederland, Auxilium en SRA hebben we maar liefst 504 ondertekende amendementen mogen ontvangen. Een geweldige blijk van betrokkenheid bij de toekomst van ons beroep. Hartelijk dank daarvoor! Met deze handtekeningen hebben we een krachtig signaal afgegeven aan de NBA: het certificerend vermogen van de accountant moet behouden blijven als essentieel onderdeel van ons beroepsprofiel.

Bijeenkomst

Maar we zijn er nog niet. Wat nu?

Door jullie massale steun zijn onze amendementen officieel op de agenda geplaatst voor de Algemene Ledenvergadering (ALV) van maandag 16 juni. Een belangrijke stap, maar nu komt het erop aan: alleen met een meerderheid van stemmen kunnen de amendementen daadwerkelijk worden aangenomen.

Laat je stem horen op maandag 16 juni

Om echt impact te maken, is jouw aanwezigheid (of stem via volmacht) op de Algemene Ledenvergadering van de NBA cruciaal. Tijdens deze vergadering wordt gestemd over de Ontwerpverordening én over onze ingediende amendementen. Dit is hét moment om duidelijk te maken waar wij als beroepsgroep voor staan.

  • Locatie: InnStyle, Maarssen (route)
  • Tijd: Inloop vanaf 16.00 uur, aanvang om 16.30 uur
  • Datum: Maandag 16 juni 2025

Schrijf je hier in voor de ALV

Verhinderd? Machtig een collega-accountant!

Kun je er zelf niet bij zijn? Geen probleem, je kunt een andere accountant machtigen om namens jou te stemmen. Dit kan eenvoudig tot en met woensdag 11 juni 2025, 23:59 uur. Lees hoe je een volmacht verleent.

Nogmaals veel dank voor je inzet en betrokkenheid. Samen zorgen we ervoor dat de unieke waarde van ons beroep behouden blijft. We hopen je te zien op 16 juni.